myVideo – wywiady i nasze historie

Spora grupa osób uważa, że aby Lifewave działało skutecznie to jest potrzebna jakaś niesamowita wiedza i umiejętności. Posłuchajcie wywiadu, w którym Joasia opowiada kilka swoich historii. Najważniejsza jest prostota i intuicyjność. Nie komplikujmy „na siłę” czegoś, co jest banalnie proste. Zachęcam wszystkich do posłuchania.

Krótka historia, w której Ela opowiada o swoich doświadczeniach z tarczycą oraz o tym, w jak prosty sposób można pomóc osobom, które maja alergię.

Wywiad przeprowadzony na konferencji Lifewave we Wrocławiu 23.08.2015. Pan Janusz Zagórski rozmawia z lekarzami panią dr n. med. Małgorzatą Wojtanowską-Bogacką oraz dr. Marcinem Karasińskim na temat współpracy medycyny akademickiej z medycyną komplementarną. Lekarze używający technologii Lifewave jako współczesnej formy fototerapii odpowiadają na pytanie: Razem czy osobno? Zapraszamy serdecznie.

Nasza przyjaciółka Wiola opowiada swoją historię związaną z Lifewave. Jak słuchałem tego po zmontowaniu, wydawało mi się to niesamowite. Zbyt niesamowite…Świat współczesny jest pełen różnorodnych historii ja jednak się cieszę, że mogłem to usłyszeć i zweryfikować samemu. Posłuchajcie sami.

Bartek Morawiec. Freediver i sceptyk, któremu zajęło sporo czasu zanim zdecydował się spróbować Lifewave. Ciekawa historia dla wszystkich wahających się i nastawionych nie najlepiej do bioelektrod. Warto posłuchać w kontekście młodych ludzi.

Ryszard Parcia, przedsiębiorca i moje pierwsze poważne wyzwanie. Wyraźnie pokazało jak ważna jest synergia i współpraca różnorodnych metod w rehabilitacji. Lifewave pokazało swoją siłę jako metoda komplementarna i doskonale współgrająca z klasycznymi metodami. Posłuchajcie i przekonajcie się sami.

Konferencja LifeWave w Europie Wschodniej 10 września 2013 Hotel Mariott, Warszawa. Krzyś i ja mieliśmy okazję przepytać Davida Shmidta, twórcę technologii Lifewave, w wielu interesujących nas kwestiach. Ja dopiero zaczynałem się interesować systemem marketingu społecznościowego i dostałem odpowiedź na pytanie dlaczego ta forma dystrybucji jest w przypadku produktów Lifewave najlepszym rozwiązaniem. Al.